po-čt 7-19, pá 7-12
774 054 455

Reference

Paní Šturmovou mohu vřele doporučit. Celé ošetření je u ní velmi šetrné. I k nepříjemným/bolestivým zákrokům přistupuje velmi citlivě a se snahou bolest minimalizovat. Srozumitelně a ochotně vysvětlí vše, co se týká v ordinaci prováděných úkonů i každodenní potřebné péče o zuby. Bonusem k tomu všemu je příjemné prostředí a vždy laskavý a milý přístup paní hygienistky.

Děkuji za Vaši péči 🙂

Jan Kříhová

Paní Ivana Šturmová mi zachránila chrup, opravdu jsem ji navštívila v poslední chvíli díky zanedbání hygieny (jelikož jsem neměla žádné problémy se zuby, dlouhodobě jsem neřešila dentální hygienu a nečistila jsem si zuby pořádně u dásní), v průběhu čtyř návštěv paní Šturmová dala dohromady dásně a zbavila mě parodontu a zubního kamene, díky její instrutáži jsem se naučila, jak v domácí péči dbát o svůj chrup, díky čemuž teď můžu mluvit s lidma bez tik-taků a žvejkaček. 🙂 Moc děkuji a vřele doporučuji všem!

Izabela Raczová

Po několika jiných zkušenostech, naprostý top!!! Bezbolestné, perfektní ošetření, které je na pohled znatelné. DOPORUČUJI.

Hana Holanová

Pokud nekdo hledate jemne a komplexni ošetření, mate strach z bolesti, ktery ja osobne mel, je mi radosti Vam doporucit zubni hygienu od Ivanky Šturmové. Nejen ze Vas uklidni a vse vysvětlí, ale je velmi šetrná, a jemna. Změnu a radost clovek vidi hned po prvni návštěvě. A hlavne, to.ubec neboli 🙂

Mio Chadraba

Neskutečně lidský a milý přístup k pacientovi. Takto bych jednou větou popsala každou návštěvu u sympatické dentální hygienistky Ivany. Profesionalita je na té nejvyšší úrovni a pokaždé jsem vždy velmi spokojená. Čistění je precizní a zároveň velmi šetrné. Kdyby byla každá návštěva u doktora tak příjemná jako zde, dveře by se nezavřely.:) Doporučuji naprosto všem.:)

Pacientka – Magdaléna

Velice kladně hodnotím přístup a profesionalitu paní Šturmové, DiS. Musím říct, že jsem se již dlouho nesetkala s tak pozitivním přístupem a příjemným prostředím. Paní Šturmová, DiS. mi vše důkladně vysvětlila, svůj postup předem avizovala. Není příjemné, ať už Vam se zuby dělají cokoliv, ale tady na indiskrétnost zapomenete.

Pacientka – Nikol